J. Tsonga pergalingai grįžo į turnyrą, kuriame patyrė traumą prieš metus(VIDEO)

Vienas geriausių Prancūzijos teniso žaidėjų korte jaučiasi vis geriau, o jo rezultatai tik kyla aukštyn. Jo Wilfriedas Tsonga (ATP 210) pirmame Prancūzijoje vykstančio ATP250 turnyre etape nugalėjo savo tautietį bei šios šalies teniso ateitį Ugo Humbertą (ATP 86).

Prancūziška kova užtruko ir žaidėjai žaidė tris setus, o galutinis rezultatas 3-6, 7-6, 6-4, nugalėtojas paaiškėjo per 2 valandas ir 24 minutes.

Nors pirmą setą laimėjo jaunasis tenisininkas, kuris atlaikė varžovo spaudimą, tačiau antrame sete jam nepavyko iškovoti pergalės. Po pratęsimo vyresnis prancūzas išlygino bendrą rezultatą ir tenisininkai privalėjo žaisti lemiamą setą.

Jaunesnis žaidėjas šiek tiek sutriko pralaimėjęs antrą setą ir trečiame nebežaidė taip užtikrintai, o tuo pasinaudojo 210-oji raketė ir iškovojo pirmą pergalę.

Abu dalyviai pasižymėjo galingu padavimu. Nugalėtojas atliko 21 ace'ą, o pralaimėtojas 18 tokių padavimų.

Už patekimą į kitą etapą jis gaus 8,815 € ir 20 reitingo taškų.