Nelygybė: J. Murray už laimėtą "US Open" gavo 75 tūkstančius, o N. Džokovičius beveik 4 milijonus

2018-09-12 09:12 Teniso TV

Vis daugiau teniso žaidėjų pradeda reikšti savo nuomonę apie prizus įvairiuose turnyruose ir ateityje nori matyti lygias sumas tiek moterų, tiek dvejetų ir vyrų tenise.

Paskutinėmis dienomis Kameronas Norrie (ATP 70) išreiškė nepasitenkinimą prizais dvejetų turnyre. Maišytuose dvejetuose kur poroje žaidžia vyras ir moteris triumfavo kitas britas Džeimis Murray kartu su amerikiete Betani Mattek.

Abu žaidėjai už laimėtą finalą gavo po 75 tūkstančius dolerių, o tuo tarpu už serbas už triumfą vienetuose gavo net 3,8 milijono dolerių.

"Jis laimėjo 75 tūkstančius iš prizinio fondo, o Džokovičius ir Delpo žaidė dėl 3,8 milijono, apmaudu" rašė savo paskyroje britas. Taip pat tenisininkas pridūrė, kad žmonės galėtų daugiau meilės rodyti dvejetams, tiek maišytiems, tiek moterų ar vyrų.

Visgi pinigų sumos nustatomos pagal įdomumą ir žiūrovų skaičių, jei vienetų finale Artur Ashe stadione neliko laisvos vietos, tai dvejetų finalą stebėjo perpus mažiau žmonių.

Kalbos apie lygesnius prizus ir toliau nerimsta ir ne tik moterys pradeda reikšti nepasitenkinimą.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...