J. Mikulskytė triumfavo dramatiškame dvejetų finale

Egipte vykstančiame ITF serijos moterų dvejetų turnyre triumfavo mūsų šalies atstovė ir iškovojo dar vieną šių metų trofėjų. Justina Mikulskytė (WTA dvejetai 589) poroje su Daša Ivanova (WTA dvejetai 909 finale pranoko slovakę Katariną Kuzmovą ir ukrainietę Anastasiją Poplavską.

Galutinis rezultatas 5:7, 6:4, 10:8, o visas susitikimas truko virš pusantros valandos.

Visa kova dėl trofėjaus buvo atkakli ir pilna intrigos, o pirmame sete prieš pat pratęsimą mūsiškės duetas sužaidė silpniau ir pralaimėjo partiją.

Tiesa, antrame sete pavyko bendrą rezultatą išlyginti ir teko žaisti lemiamą pratęsimą.

Jame taip pat vyko nuožmi kova, tačiau sėkmingiau sužaidė lietuvė ir JAV žaidėja.

Tai buvo jau 4 šių metų ITF trofėjus dvejetų varžybose už kurį J. Mikulskytė gavo 10 reitingo taškų.