J. Mikulskytė įveikė dar vieną WTA lygio žaidėją ir pateko į pusfinalį

Sėkmingą žaidimą Portugalijoje vykstančiame ITF serijos turnyre "Amarante Ladies Open" tęsia ir Lietuvos atstovė.

Justina Mikulskytė (ITF 487) ketvirtfinalio etape nugalėjo vieną iš favoričių Atuchą Gomez (WTA 737) per du setus, nors pastaroji turi žymiai geresnį reitingą.

Mūsiškė pergalę pasiekė rezultatu 7:5, 6:1, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 28 minutes.

Priešininkės tarpusavyje susitiko pirmą kartą, tačiau lietuvė buvo pasiruošusi viskam ką darys jos varžovė. Justinai pavyko reikiamu realizuoti breikpoint'ą ir laimėti setą prieš pat pratęsimą. Tiesa, seto pradžia klostėsi permainingai ir abi varžovės po keletą kartų apsikeitė geimais.

Antroji partija susiklostė kur kas geriau ir mūsiškė sėkmingai sužaidė savo geimus ir leido varžovei laimėti tik vieną padavimo seriją apskritai.

Už pasiektą pusfinalį žaidėjos gauna 30 ITF reitingo taškų. Kitame etape mūsų tautietės lauks prancūzė Lou Brouleau (WTA 502).

ITF serijos moterų teniso turnyro Portugalijoje prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.