J. M. del Potro po penkių setų kovos nugalėjo japoną

Tandilo bokštas turėjo didelių problemų akistatoje prieš mažąjį japoną, antrame "Roland Garros" etape. Juanas Martinas del Potro (ATP 9) po penkių setų palaužė Yoshihito Nishioka (ATP 72) ir pasiekė trečią turnyro etapą.

Galutinis susitikimo rezultatas 5-7, 6-4, 6-2, 6-7, 6-2, o visa kova truko 3 valandas ir 49 minutes.

Susitikimas buvo labai permainingas, o jau pirmame sete matėsi, kad kažkuriam iškovoti pergalę bus nelengva. Pirmą partiją galėjo laimėti, bet kuris žaidėjas, nes abu turėjo geimo pranašumą. Tiesa pabaigą geriau sužaidė japonas, kuris ir laimėjo šį setą.

Antrame sete 9-oji raketė žaidė geriau ir du kartus susikūrė pranašumą. Varžovas tik kartą sugebėjo išlyginti rezultatą. Trečioji dalis susiklostė dar lengviau ir be didesnio vargo Argentinos tenisininkas jau pirmavo setais 2:1.

Japonas nežadėjo pasiduoti ir ketvirtą partiją pradėjo laimėdamas varžovo padavimo seriją. Tiesa pranašumo išlaikyti nepavyko, o vėliau teko žaisti pratęsimą, kuriame geriau pasirodė žemesnio reitingo žaidėjas.

Visgi lemiamas setas priklausė J. M. del Potro, kuris nesunkiai palaužė varžovo geimus ir užtikrintai užbaigė susitikimą.

Už patekimą į trečią etapą jis gaus 130,000 € ir 90 reitingo taškų. Dabar jo lauks akistata su J. Thompsonu (ATP 69).