„Italian Open”: išbandymas Rafaeliui Nadaliui ir Novako Džokovičiaus sugrįžimas

2018-05-14 08:23 Teniso TV

Grunto sezonui jau įpusėjus, geriausi pasaulio tenisininkai renkasi Italijos sostinėje Romoje. Čia jie rungsis ne tik dėl dar vieno Masters serijos titulo, bet ir dėl asmeninių laimėjimų.

Šiuo metu į antrąją reitingo vietą nugritęs ispanas Rafaelis Nadalis turi visas galimybes susigrąžinti poziciją. Tiesa, jam neužtenka vos kelių pergalių, grunto karalius turi laimėti titulą ir tik tada vėl galės vadintis geriausiu pasaulio tenisininku.

Nadaliui iššūkį artėjančiame turnyre mes ir po traumos vis bandantis sugrįžti Novakas Džokovičius. Jis šiame sezone turi 6 pergales ir 6 pralaimėjimus, o ant grunto dangos - abiejų po 3. Kitas galimas Rafos varžovas tai Dominikas Thiemas, kuris jį nugalėjo Madride. Tenisininkų akistata galima jau ketvirtfinalyje.

Priminsime, kad praeitais metais Rafaelis Nadalis ir Dominikas Thiemas susitiko ketvirtfinalyje, tuomet pergalę šventė austras.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...