Ištraukti „Us Open“ burtai: Ričardas Berankis stos į kovą prieš 23-čią pasaulio raketę

2018-08-24 09:15 Teniso TV

Paskutinis šių metų didysis kirtis prasidės jau ateinančią savaitę, kuriame begalė žaidėjų varžysis dėl įspūdingų prizų ir nugalėtojo titulo. Šiame Didžiojo kirčio turnyre dalyvaus ir geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis (ATP 104), tačiau jo, jau pirmame etape lauks labai rimtas priešininkas iš Pietų Korėjos Hyeon Chung (ATP 23).

Jau ne pirmą kartą mūsiškiui papuola geriausi pasaulio tenisininkai, praeitais metais jis susitiko su Adrianu Mannarino, o dar keletą metų atgal jam pirmame etape teko žaisti su Novaku Džokovičiumi.

Kol kas geriausias mūsiškio rezultatas antrasis etapas.

Su Korėjos teniso žvaigžde jis susitiks pirmą kartą, tačiau jau dabar visišku šios akistatos favoritu laikomas azijietis.

Paskutiniai lietuvio rezultatai nedžiugina, jis 6 turnyrus iš eilės baigė pralaimėjimu pirmoje kovoje. Tuo tarpu 23-oji raketė pasiekė ketvirtfinalio etapą Winston Salemo turnyre ir atvyksta puikiai apšilęs.

Priešininkas kol kas taip pat negali pasigirti gerais rezultatais "Us Open" turnyre, nes jis dalyvavo tik tris kartus ir du kartus pasiekė antrą etapą.

Šiais metais H. Chungas pasiekė pusfinalio etapą Australijos didžiojo kirčio turnyre, o jo statistika 23 pergalės ir 11 pralaimėjimų ant kietosios dangos.

Akistatos pradžia numatoma po trijų dienų.

Turnyro prizinį fondą sudaro 20,456,000 $.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...