Istburne savo pirmą karjeros titulą iškovojo Miša Zverevas

Anglijoje vykusiame žolės dangos turnyre paaiškėjo nugalėtojas, juo tapo rusų kilmės vokietis Miša Zverevas (ATP 67), kuris finalo kovoje nugalėjo slovaką Luką Lačko (ATP 94). Tenisininkų akistata truko du setus ir vokietis iškovojo savo pirmą titulą 6-4, 6-4.

Iš viso finalas truko 1 valandą ir 49 minutes.

Abu setai klostėsi labai panašiai, nors slovakas ne kartą galėjo laimėti šio turnyro nugalėtojo padavimus, tačiau puikiai paduodantis Miša neleido to padaryti ir išsaugojo visus lemiamus taškus ant savo padavimo.

Tuo tarpu 67-oji raketė pirmame ir antrame sete po kartą laimėjo varžovo padavimų serijas ir to pakako, kad triumfuotu mače.

Puikiai išmanantis žolės dangą Miša Zverevas pagaliau iškovojo savo pirmą ATP titulą karjeroje, o už, tai jis gaus 117,930 € ir 250 reitingo taškų.