Išsvajoto finalo nebus: Rafaelis Nadalis nebaigė kovos „US Open“ pusfinalyje

JAV vykstantis didžiojo kirčio turnyras finale neturės pirmosios pasaulio raketės, jos vietą užima trečioji. Rafaelis Nadalis (ATP 1) pusfinalio kovoje prieš Juaną Martiną del Potro (ATP 3) patyrė traumą ir nutraukė savo pasirodymą likus žingsniui iki finalo. Titulą ginantis ispanas neatlaikė krūvio šiame turnyre ir pusfinalio kovoje pasitraukė esant rezultatui 6-7, 2-6.

Du setus trukusi kova truko 1 valandą ir 59 minutes.

Jau nuo pirmo seto vyko arši kova, žaidėjai jau pačioje pradžioje apsikeitė padavimais. Vėliau setui priartėjus prie lemiamų momentų dalyviai vėl apsikeitė padavimais, nors argentinietis ant savo padavimo jau turėjo du setbolus.

Setas nukeliavo į pratęsimą kuriame geriau pasirodė Argentinos Tandilo bokštas.

Antrame sete reitingo viršūnėje esantis ispanas atrodė nekaip, jis strigo ant savo padavimų nuo pradžios ir netrukus 3-oji raketė pradėjo laimėti priešininko padavimus. Setas ilgai netruko, o po pralaimėtų padavimu matėsi, kad kažkas su praeitų metų čempionu yra ne taip.

Trečio seto žiūrovai neišvydo, Rafaelis Nadalis dėl traumos buvo priverstas palikti kortą ir be didesnės kovos į finalą išleido J.M. del Potro.

Tai buvo jau 17-tas tenisininkų susitikimas bei tik 6 argentiniečio pergalė.

Įdomus faktas, kad šis susitikimas jau buvo trečiasis šiais metais didžiojo kirčio turnyre, kitus du susitikimus laimėjo Rafaelis.

Už patekimą į finalą Juanas jau užsitikrino 1,850,000 $ ir 1200 reitingo taškų. Finale lauks akistata su Novaku Džokovičiumi.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts