„Indian Wells“ Ričardo Berankio laukiantis iššūkis – vienas perspektyviausių teniso talentų

JAV vykstančiame Indian Wellso teniso turnyre dalyvaujančio geriausio Lietuvos tenisininko Ričardo Berankio (ATP 106) jau pirmame rate laukia kietas riešutėlis. Tai jaunasis kanadietis Denisas Shapovalovas (ATP 44), šiuo metu demonstruojantis puikią formą.

Šiąnakt vyksiantis mačas bus pirmoji tenisininkų akistata. Ričardas Berankis sėkmingai įveikė kvalivikacinį etapą ir pateko į pagrindines varžybas, tačiau praėjusią savaitę Akapulke lietuvis pirmąjį ratą, į kurį pateko taip pat po kvalifikacijos, pralaimėjo Adrianui Mannarino (ATP 23). Šį kartą varžovas turi kiek žemesnį reitingą, bet jaunojo Deniso Shapovalovo nuvertinti negalima – ten pat Akapulke jis pasiekė aštuntfinalį, o neseniai vykusiame Delray Beach ATP turnyre – pusfinalį. Be to, aštuoniolikmetis yra jauniausias žaidėjas ATP reitingo top šimtuke.

Ričardo Berankio rezultatai kol kas ne patys geriausi, tačiau geras pasirodymas „Indian Wells“ lietuviui padėtų sugrįžti į geriausiųjų žaidėjų šimtuką. Pirmąją Ričardo Berankio kovą šiame turnyre galėsite stebėti apie pirmą valandą nakties Lietuvos laiku.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts