Į „Davis Cup“ kovas Suomijoje, Lietuvos rinktinė važiuos su Ričardu Berankiu ir Laurynu Grigeliu

Balandžio 7-ąją – 8-ąją dienomis Suomijoje vyksiančiuose mačuose su šios šalies rinktine Lietuvos rinktinei padės ir geriausi Lietuvos tenisininkai – Ričardas Berankis (ATP 103) bei Laurynas Grigelis (ATP 254). Rinktinės kapitonas Rimvydas Mugevičius paskelbė į Helsinkį vyksiančių tenisininkų sąrašą – be dviejų geriausių žaidėjų vyks ir jaunasis Lukas Mugevičius ir rinktinės naujokas Matas Vasiliauskas.

Kol kas mažai kam žinomas M. Vasiliauskas į rinktinės sudėtį pateko po praėjusią savaitę vykusios perspektyviausių jaunųjų Lietuvos tenisininkų antrankos stovyklos. Rimvydas Mugevičius žaidėją pasirinko neatsitiktinai – komandos kapitonas teigė, jog šis šiaulietis turi visas reikiamas savybes tapti stipriu tenisininku ne tik jaunių, be ir vyrų tarpe.

R. Mugevičius pridūrė, kad labai džiaugiasi tiek Ričardo Berankio, tiek Lauryno Grigelio dalyvavimu "Davis Cup" turnyre. Lietuvos rinktinė pasirengimą pradės jau balandžio 3-ąją dieną. Susitikimą nugalėjusi rinktinė susitiks su Danijos arba Egipto rinktine ir kovos dėl patekimo į aukštesnę rinktinių varžybų grupę.

Suomijos rinktinę treniruoja pats Jarkko Nieminen buvusi 13 pasaulio raketė, kuris namuose žada tikrą kovą ir pergalę savo šaliai.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts