G. Pella fenomenas Vimbldone - vėl išmetė praeitų metų finalistą

Twitter nuotr.
2019-07-06 09:46 Teniso TV

Vimbldono turnyre ir toliau netrūksta staigmenų, o šį kartą ją pateikė Argentinos žaidėjas, kuris netikėtai išmetė praeitų metų finalistą. Guido Pella (ATP 26) kiek netikėtai, per tris setus nugalėjo Keviną Andersoną (ATP 8), kuris praeitais metais žaidė šio didžiojo kirčio finale.

Galutinis trečio etapo rezultatas 6-4, 6-3, 7-6, o visa kova truko 2 valandas ir 36 minutes.

Nors rezultatas rodo nesudėtingą pergalę, tačiau visuose setuose vyko atkakli kova, o pirmame sete abu žaidėjai galėjo išsiveržti į priekį, tačiau tai padaryti pavyko tik 26-ąjai reitingo raketei.

Antrame sete žaidėjai apsikeitė padavimų serijomis, tačiau vėl partijos pabaigoje G. Pella sužaidė sėkmingiau ir dar kartą laimėjo varžovo padavimo seriją.

Lemiamas šio susitikimo setas buvo atkakliausias, o abu dalyviai jame sėkmingai apgynė savo padavimus, nors tai padaryti nebuvo lengva. Pratęsime Argentinos atstovas nepadarė klaidų ir užbaigė susitikimą.

Priminsime, kad praeitais metais šis žaidėjas iš turnyro pašalino M. Čiličių, kuris 2017 metais buvo finale.

Už patekimą į aštuntfinalį jis gaus 198,159 € ir 180 reitingo taškų.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...