G. Simonas ir K. Edmundas Maroke startavo lengvomis pergalėmis

Twitter nuotr.
2019-04-09 08:26 Teniso TV

Maroke vykstantis ATP250 grunto dangos turnyras sulaukė ne vieno žinomo tenisininko dalyvavimo. Pirmame etape sėkmingai pasirodė prancūzas Gillesas Simonas (ATP 27), kuris lengvai įveikė Čekijos atstovą Jozefą Kovaliką (ATP 120) per du setus, rezultatu 6-4, 6-1. Jų susitikimas truko 1 valandą ir 31 minutę, o beveik šimtą pozicijų aukščiau esantis tenisininkas toliau mėgins pagerinti savo praeitų metų pasiekimą ketvirtfinalį.

Prancūzas šiame mače puikiai saugojo lemiamus savo padavimo taškus ir neleido varžovui išsiveržti į priekį pirmame sete.

Kitame etape jo lauks Guido Andreozzi (ATP 90).

Kitame mače britas Kailas Edmundas (ATP 22) nesunkiai įveikė prancūzą Ugo Humbertą (ATP 63) ir užsitikrino akistatą su kitu prancūzu Jo Wilfriedu Tsonga (ATP 116)

K. Edmundas pergalę iškvojo rezultatu 6-3, 6-2, o korte jie praleido 1 valandą ir 20 minučių. Priminsime, kad Didžiosios Britanijos atstovas praeitais metais pasiekė finalą šiame turnyre.

Už patekimą į aštuntfinalį žaidėjai gauna 8,250 € ir 20 reitingo taškų.

Video:
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...