Grigoro Dimitrovo nesėkmės tęsiasi – bulgaras iškrito iš turnyro Indian Velse

Ketvirtajai pasaulio raketei Grigorui Dimitrovui nesėkmių ruožas dar nesibaigia. Antrą savaitę iš eilės tenisininkas iš Bulgarijos negali įveikti pirmojo varžybų rato. Šį kartą jam sutrukdė ispanas Fernandas Verdasco (ATP 39), kuris šiuo metu taip pat nedemonstruoja gerų rezultatų. Mačas baigėsi rezultatu 7-6, 4-6, 6-3.

Ispanas atliko net 12 padavimų be atsako ir statistikoje buvo pranašesnis beveik viso mačo metu. Be to, Grigorui Dimitrovui nesisekė padavimai, o vienu momentu jis servuodamas net išmetė raketę iš rankų. Po dviejų valandų ir trijų setų kovos Fernandas Verdasco šventė pergalę, o bulgarui teko susitaikyti su dar vienu pralaimėjimu. Prieš kelias savaites Dubajuje vykusiame turnyre Grigorą Dimitrovą ištiko panašus likimas – jau pirmajame etape teko pripažinti tunisiečio Maleko Jaziri (ATP 84) pranašumą.

Antrajame rate ispanų tenisininkas susitiks su amerikiečiu Tayloru Fritzu (ATP 74).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts