Gresia teisėjų boikotas mačuose, kur žais Serena Williams? (VIDEO)

2018-09-12 09:33 Teniso TV

Skandalas po "US Open" moterų finalo įgauna pagreitį, o tituluotos amerikietės Serenos Williams šalininkai pralaimi savo kovą dėl jos teisumo. Finale įvykęs ginčas tarp bokštelio teisėjo Karloso Ramoso ir JAV tenisininkės nuaidėjo per visą pasaulį ir labai greitai teisėjas buvo priverstas atsitraukti nuo viešumos bei teniso pasaulio.

Po pirmų dienų teisėjo beveik niekas nepalaikė, o daugelis žaidėjų bei "WTA" ir kitos institucijos pasakė, kad Serena buvo teisi.

Visgi situacija keičiasi ir į teisėjo užnugarį stojo "ITF", kurie palaiko teisėjo sprendimus finalo metu.

„The Times“ savo straipsnyje paskelbė, jog teisėjų organizacija planuoja boikotuoti buvusios pirmosios pasaulio raketės mačus ateityje, jei ši neatsiprašys K. Ramoso už savo žodžius "Jūs esate melagis ir jūs skolingas man atsiprašymą" - taip mačo metu sakė tenisininkė.

Situacija yra komplikuota, bent jau kol kas, tačiau akylus fanai jau pastebėjo, kad tai ne pirmasis S. Williams konfliktas teniso korte su teisėjais, tačiau daugelis fanų ar pačių žaidėjų nemato tikrų faktų.

Reikia pripažinti, kad teisėjas teisus ir sąlygos tiek moterims ir vyrams lygios tokiais atvejais.

Senesnis ginčas:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...