G. Monfilsas po dramatiškos kovos nugalėjo S. Džonsoną (VIDEO)

Twitter nuotr.
2019-06-12 08:42 Teniso TV

Vokietijoje vykstančiame Štutgarto ATP 250 turnyre sunkią pergalę pasiekė ir Gaelis Monfilsas (ATP 16), kuris po trijų setų kovos nugalėjo amerikietį Styvą Džonsoną (ATP 78).

Abu žaidėjai norėjo pradėti žolės dangos sezoną pergale, tačiau po dramatiškos kovos, rezultatu 7-5, 5-7, 7-6 ją pasiekė tik prancūzas.

Visas susitikimas truko 2 valandas ir 31 minutę.

Pirmą setą geriau pradėjo JAV teniso žaidėjas, kuris buvo arti pirmavimo rezultatu 1-4. Visgi 16-oji raketė nepasidavė ir pradėjo žaisti kur kas geriau, kas leido jam išlyginti rezultatą, o seto pabaigoje persverti.

Antroji partija klostėsi taip pat kovingai, o S. Džonsonas vėl įgijo pranašumą, tačiau ir vėl jo neišlaikė. Tiesa, šį kartą seto pabaigą geriau sužaidė amerikietis, kuris dar kartą laimėjo Prancūzijos atstovo padavimo seriją ir antrą mačo dalį.

Lemiamas setas klostėsi panašiai kaip ir praeiti, o jame vėl geimo pranašumą įgijo 78-oji raketė, tačiau ir vėl jo nesugebėjo išlaikyti savo rankose. Rezultatas tapo lygus ir žaidėjai artėjo prie pratęsimo, o dar prieš jį 3 mačbolus buvo susikūręs G. Monfilsas, tačiau galingai padavimus atlikęs varžovas neleido jam lengviau užbaigti akistatos.

Pratęsime vyko permaininga kova, tačiau sausas iš balos išlipo prancūzas.

Už patekimą į aštuntfinalį jis gaus 11,420 € ir 20 reitingo taškų. Kitame etape jo laukia D. Kudla.

Video:
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...