G. Monfilsas po beveik maksimalios geimų sumos nusileido D. Kudlai (VIDEO)

Prancūzijos tenisininkas antros įtemptos kovos neatlaikė ir pralaimėjo aštuntfinalio susitikimą Vokietijoje vykstančiame ATP250 turnyre. Gaelis Monfilsas (ATP 16) po trijų setų kovos, rezultatu 5:7, 7:6, 6:7 nusileido amerikiečiui Denisui Kudlai (ATP 84) ir nepateko į ketvirtfinalį.

Visas susitikimas truko 2 valandas ir 21 minutę, o žaidėjai sužaidė 38 geimus šiame mače, o iki maskimalaus skaičiaus trūko 1.

Pirmas setas klostėsi lygiai ir abu žaidėjai sėkmingai laimėjo savo padavimų serijas. Visgi seto pabaigoje prancūzas sužaidė prasčiau ir pralaimėjo savo geimą, kas leido varžovui triumfuoti pirmame sete.

Antroji partija buvo kur kas kovingesnė ir žaidėjai keitėsi padavimais. G. Monfilsas jau buvo arti pralaimėjimo, tačiau jis sugebėjo išlyginti rezultatą, o pratęsime laimėti setą.

Lemiama mačo dalis taip pat buvo kovinga, o joje 16-oji raketė netgi pirmavo geimo pranašumu, tačiau nesugebėjo jo išlaikyti ir po dar vieno pratęsimo krito.

Už patekimą į ketvirtfinalį dalyviai gauna 19,865 € ir 45 reitingo taškus. Dabar JAV atsotvo laukia M. Berrettini.