G. Monfilsas įveikė Graikijos talentą ir pateko į pusfinalį Bulgarijoje (VIDEO)

Turnyre Sofijoje tenisininkų gretos retėja ir jau paaiškėjo pusfinalio dalyviai, kurie varžysis dėl patekimo į finalą. Vienas iš jų yra Gaelis Monfilsas (ATP 33), kuris ketvirtfinalio etape nugalėjo Stefanos Tsitsipą (ATP 12) per du setus.

Nors daugelis tikėjosi jaunojo tenisininko pergalės, tačiau jis savo žaidimu neprilygo prancūzui ir pralaimėjo 3-6, 6-7. Visa akistata truko 1 valandą ir 31 minutę.

Pirmame sete graikas iš karto atidavė savo padavimo seriją prancūzui ir net neturėjo progos išlyginti rezultato.

Antrame sete abu žaidėjai keliavo į pratęsimą, kurio pabaigoje prancūzas dar kartą sužaidė sėkmingai ir laimėjo mačą.

Per visą mačą S. Tsitsipas taip ir nesusikūrė progų laimėti priešininko padavimo serijos.

Už patekimą į pusfinalį jis gaus 26,990 € ir 90 reitingo taškų. Kitame etape jo laukia D. Medvedevas (ATP 16).