G. Monfilsas netikėtai krito prieš jaunuolį Portugalijoje

Twitter nuotr.
2019-05-04 08:37 Teniso TV

Estoril ATP250 turnyre netikėtai krito ir prancūzas Gaelis Monfilsas (ATP 18), kuris ketvirtfinalio etape nepajėgė įveikti jaunojo ispano Alejandro Fokinos (ATP 167). Po trijų setų kovos, rezultatu 6-7, 7-5, 6-4 už šimtuko ribų esantis tenisininkas pateikė staigmeną ir pateko į pusfinalį.

Visas susitikimas truko 2 valandas ir 17 minučių.

Pirmame sete ne kartą pirmavęs prancūzas, nesugebėjo išlaikyti savo susikūrto pranašumo ir tik po pratęsimo laimėjo pirmą mačo dalį.

Antro seto pradžioje apsikeitę padavimo serijomis dalyviai artėjo prie dar vieno pratęsimo, tačiau ispanas sugebėjo pateikti staigmeną ir laimėti 18-osios raketės padavimo seriją prieš pat pratęsimą.

Lemiamame sete vyko atkakli kova, kurioje ne kartą žaidėjai keitėsi padavimais, tačiau stabiliau sužaidė jaunasis tenisininkas.

Už patekimą į pusfinalį žaidėjai gauna 26,990 € ir 90 reitingo taškų. Kitame etape jo laukia susitikimas su Pablo Cuevasu.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...