G. Dimitrovas ir S. Tsitsipas nesugebėjo įveikti aštuntfinalio etapo Barselonoje

Barselonos ATP500 veiksmas vyksta visai kaip ir Monte Karlo "Masters" turnyre, kur savo pozicija negali būti užtikrinta nei viena raketė. Kiek netikėtai šiame turnyre buvo priversti pasitraukti Grigoras Dimitrovas (ATP 43) ir Stefanas Tsitsipas (ATP 8).

Pirmasis savo akistatą pralaimėjo kovingam Čilės atstovui Nikolui Jarry (ATP 81), kuris visus susitikimus žaidė po 3 setus. Galutinis aštuntfinalio rezultatas 2-6, 6-4, 7-6, o susitikimas truko 2 valandas ir 7 minutes.

Nors pirmą setą lengvai laimėjo bulgaras, tačiau jau antrame jis nesugebėjo atsilaikyti prieš čilietį ir leido jam išlyginti bendrą rezultatą. Lemiamas setas klostėsi lygiai, o žaidėjai pasiekė pratęsimą, kuriame visus nustebino N. Jarry savo pergale.

Dabar jo laukia akistata su D. Medvedevu.

Kitame susitikime praeitų metų finalistas Stefanos Tsitsipas nusileido vokiečiui Lenardui Štruffui (ATP 51) taip pat po trijų setų kovos, rezultatu 6-4, 3-6, 6-2.

Jų susitikimas truko 1 valandą ir 51 minutę.

Graikas tikrai nežaidė geriausio teniso, kurį gali, tačiau ir jo priešininkas buvo pasiruošęs puikiai. Pirmą setą be didesnių problemų laimėjo Vokietijos atstovas, tačiau antrame sete jam teko pripažinti 8-osios raketės pranašumą.

Visgi galutinis setas jau priklausė 51-ąjai reitingo raketei.

Dabar jo laukia susitikimas su R. Nadaliu.