Vyriausias turnyro dalyvis Feliciano Lopezas permainingoje kovoje įveikė prancūzą

Ispanas Feliciano Lopezas (ATP 30) ne tik laimėjo pirmą turnyro kovą, tačiau pasiekė Rogerio Federerio rekordą, jis dalyvauja jau 129 Masters lygio turnyre, tiek pat kartų turnyruose dalyvavo ir šveicaras.

Susitikime su Paire Benoit (ATP 48) tenisininkas iš Ispanijos sugebėjo mačą pakreipti sau tinkama linkme. Nors pirmą setą mačo nugalėtojas pralaimėjo, tačiau jau antrame sete po pratęsimo jis sugebėjo perlaužti priešininko žaidimą, o savo pergalę įtvirtino trečiame.

Galutinis mačo rezultatas 5-7, 7-6, 6-4, o tenisininkai korte praleido 2 valandas ir 21 minutę.

Dabar 36-erių metų žaidėjo laukia susitikimas su savo tautiečiu Roberto Bautista Agutu (ATP 16).