FedCup: Lietuva grupių etape nepralaimėjo nei vieno susitikimo ir užėmė pirmą vietą grupėje

Puikiai pasirodžiusi grupių etape Lietuvos rinktinė pateko į kitą etapą, kur susitiks su Tuniso moterų rinktine. Priminsime, kad būtent Tunise ir vyksta Federacijos taurės etapas.

Paskutiniame savo mače lietuvės susitiko su F.Y.R. Makedonijos žaidėjomis. Šį susitikimą ir vėl laimėjo mūsų šalies atstovės kaip ir visus kitus grupės susitikimus, galutinis rezultatas ir vėl 3:0.

Kaip įprasta pirmoji į kovą vėl stojo Paulina Bakaitė (WTA -), kuri po sunkios kovos 7-5, 7-6 nugalėjo Mariją Elenovą (WTA -).

Joana Eidukonytė (WTA 966) savo vienetų mačą vėl laimėjo sausu rezultatu 6-0, 6-1, jos varžovė Katarina Marinkovikj (WTA -) nerado kaip priešintis lietuvei.

Dvejetų mače, pirmą kartą į kovą grupių etape stojo Iveta Daujotaitė, ji kartu su Gerda Zykute laimėjo prieš Ana Ristevska ir Jana Tenevska 6-2, 6-3.

Lietuva per tris grupės susitikimus nepralaimėjo nei vieno susitikimo ir 9-0 rezultatu keliauja į atkrintamasias varžybas, kur susitiks su Tuniso rinktine.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts