„Fed Cup“: lietuvės pasiekė triuškinančią pergalę prieš Islandiją

Pirmame „Fed Cup“ susitikime iš trijų Lietuvos moterų teniso rinktinė pasiekė įtikinamą pergalę prieš Islandijos tenisininkes. Mūsų rinktinę į pergalę vedė Paulina Bakaitė, Joana Eidukonytė ir Gerda Zykutė, o jaunausia rinktinės narė Iveta Daujotaitė nežaidė.

Lietuvės bendru rezultatu 3:0 nugalėjo savo priešininkes.

Pirmoji į kovą stojo Paulina Bakaitė (WTA -) prieš Sofia Soley Jonasdottir (WTA -), kuriai vos 15 metų. Susitikimas truko vos 55 minutes, o galutinis rezultatas 6-2, 6-0.

Antrasis susitikimas tarp Joanos Eidukonytės (WTA 966) ir Annos Sofijos Gronholm (WTA -) truko 1 valandą ir 1 minutę, tačiau rzultatas toks pats įspūdingas kaip pirmame mače, lietuvė 6-1, 6-0 padovonojo Lietuvai antrą tašką.

Lietuvą susitikimą užbaigė pergalingu dvejetų pasirodymu. Į kortą žengė Gerdos Zykutės ir Joanos Eidukonytės duetas, kuriom priešintis bandė Annos Sofijos Gronholm ir Sofijos Soley Jonasdottir pora. Mūsiškės ir vėl buvo geresnės, jos pergalę pasiekė per valandą ir dvi minutes, o rezultatas 6-1, 6-2.

Dabar lauks dar du susitikimai su Armenija ir F.Y.R. Makedonija

Priminsime, kad susitikimai vyksta Tunise ant kietos dangos, o Lietuva žaidžia III pasaulio grupėje.