Fantastiškas J. Hardeno pasirodymas neišgelbėjo „Rockets“ nuo latvio ekipos (VIDEO)

NBA žvaigždė vėl surengė nerealu pasirodymą rungtynėse su pratęsimu ir didžiausia intriga. Jamesas Hardenas su Hiustono „Rockets“ namuose turėjo pripažinti Bruklino „Nets“ pranašumą pp pratęsimo rezultatu 142:145 (30:34, 24:28, 40:23, 37:46, 11:8).

Susitikimas buvo artimas, o pirmoje rungtynių dalyje svečiai įgyjo beveik dvigubą pranašumą. Visgi antroje rungtynių dalyje driokstėlėjo namų krepšininkai, kurie panaikino deficitą bei išsivėržė į priekį. Ketvirtame kėlinyje Bruklino krepšininkai vėl panaikino deficitą ir komandos žaidė pratęsime, kuriame latvio ekipa sužaidė gėriau.

Nors "Rockets" pralaimėjo, tačiau J. Hardenas surengė neįtikėtina pasirodymą ir pelnė 58 taškus (11/15 dvitaškiai, 5/19 tritaškiai, 21/23 baudos metimai) per 46 minutes, jis taip pat atkovojo 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, tačiau suklydo keturis kartus ir prasižengė penkis kartus.

Ericas Gordonas ir PJ Tuckeris pridėjo 20 taškų.

Nugalėtojų gretose Spenceris Dinwiddie surinko 33 taškus, latvis Rodions Kurucs pridėjo 14.