Fantastika Laurynas Grigelis laimėjo trečią iš eilės trijų setų trilerį ir pateko į pusfinalį (VIDEO)

2018-07-28 09:18 Teniso TV

Puikią formą demonstruojanti antroji Lietuvos raketė pateko į pusfinalį Binghamtono Challenger turnyre JAV. Laurynas Grigelis (ATP 270) ketvirtfinalio etape pateikė dar vieną staigmeną, jis po trijų setų 4-6, 6-2, 7-6 kovos nugalėjo beveik šimtą pozicijų aukščiau esantį Darianą Kingą (ATP 174) ur pateko į pusfinalį.

Ketvirtfinalio akistata truko net 2 valandas ir 11 minučių.

Lietuvis turėjo rimtų problemų su nuovargiu, tačiau antras mačas per dieną jo nesustabdė. Pirmą setą jis pralaimėjo, tačiau abu tenisininkai spėjo apsikeisti padavimais ir Laurynas turėjo progų išlyginti rezultatą.

Visgi nors pirmas setas nebuvo sėkmingas, tačiau jau antrame sete mūsiškis du kartus laimėjo Barbadoso tenisininko padavimą ir užtikrintai išlygino bendrą rezultatą setais.

Didžiausių ovacijų susilaukė trečiasis setas, kuris buvo lemiamas šiame mače. Jame ne kartą žiūrovai galėjo aikčioti, o abu teniso žaidėjai pademonstravo neįtikėtiną žaidimą. Nors pirmuosius du savo padavimus 270-oji raketė pralaimėjo, o varžovas pirmavo 0-3 ir atrodė, jog jėgų stingantis žaidėjas pasiduos, tačiau jis pradėjo švelninti rezultatą. Dar vieną savo padavimą išsaugojęs mūsų tautietis vėl kibo į priešininko geimą ir jį laimėjo.

Rezultatui esant lygiam, mačo nugalėtojas vėl pralaimėjo savo padavimą ir atsilikinėjo 4-5, bet 174-oji raketė neišnaudojo savo padavimo ir rezultatas tapo vėl lygus.

Visgi Lietuvos antroji raketė vėl pralaimėjo savo padavimą, jo laimei Darianas Kingas buvo "suinteresuotas žaisti pratęsimą" ir nesugebėjo išnaudoti dar vieno savo padavimo.

Pratęsimą puikiai pradėjęs būsimas pusfinalio dalyvis pranašumo nepaleido ir iškovojo įsimintiną pergalę. Šiame mače jis atliko 8 ace'us ir paduodant nesuklydo nei karto.

Už patekimą į pusfinalio etapą Laurynas Grigelis gaus 3,765 $ ir 29 reitingo taškus. Sekantis priešininkas Jordanas Thompsonas (ATP 98).

Įrašas:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...