Fantastika: A. Zverevas finale lengvai nugalėjo N. Džokovičių ir iškovojo karjeros titulą (VIDEO)

Londono galutinis metų turnyras baigėsi tiesiog fantastišku jaunojo tenisininko iš Vokietijos žaidimu ir triumfu. Aleksanderis Zverevas (ATP 5) po banguoto kelio grupėje pasiekė finalą ir jame nugalėjo Novaką Džokovičių (ATP 1) per du setus ir iškovojo geriausią karjeros titulą.

Galutinis finalo rezultatas 6-4, 6-3, o visa akistata truko 1 valandą ir 21 minutę.

Nors finale vokietis dalyvavo pirmą kartą, tačiau jaudulio ar baimės jo žaidime nesimatė. Serbas kovojo dėl didžiausio prizo šiame turnyre ir dėl 6 titulo turnyre, tačiau jis turėjo pripažinti priešininko pranašumą.

Pirmame sete abu dalyviai atrodė lygus, tačiau setui artėjant prie pabaigos N. Džokovičius pradėjo klysti, o tuo pasinaudojo varžovas, kuris laimėjo jo padavimo seriją, o vėliau setą.

Antro seto pradžioje abu tenisinkai apsikeitė padavimais, tačiau iš kart po apsikeitimo Aleksanderis dar kartą įgijo pranašumą, kurį seto pabaigoje dar padidino ir triumfavo šiame turnyre.

Visame mače jam padėjo puikus padavimas, taip pat jis atliko 10 padavimų be atsako.

A.Zverevas Londone pelnė 1300 ATP vienetų reitingo taškų ir 2,509 mln. JAV dolerių. N.Djokovičiui atiteko 1000 ATP vienetų reitingo taškų bei 1,432 mln. JAV dolerių.

Tai buvo jau penktasis jų susitikimas visuose frontuose ir 3-oji vokiečio pergalė. Priminsime, kad A. Zverevas pusfinalyje įveikė ir Rogerį Federerį (ATP 3).