F. Fognini namuose neturėjo vargo prieš J. W. Tsongą, G. Monfilsas buvo sutriuškintas ispano (VIDEO)

Twitter nuotr.
2019-05-14 08:44 Teniso TV

Romoje vykstantis ATP "Masters" turnyras ant grunto dangos nebuvo sėkmingas Prancūzijos atstovams, kurie krito jau pirmame etape. Italas Fabio Fognini (ATP 12) per du setus pranoko prancūzą Jo Wilfriedą Tsongą (ATP 92) ir toliau demonstruoja solidų žaidimą.

Galutinis susitikimo rezultatas 6:3, 6:4, o visas mačas truko 1 valandą ir 24 minutes.

Pirmame sete 12-oji raketė kartą palaužė varžovo padavimo seriją ir atsilaikė prieš bandymus lyginti rezultatą, o to pakako pirmai partijai laimėti.

Antrame sete jau nuo pat pradžių pirmavo Italijos atstovas, kuris įgijo pranašumą laimėdamas prancūzo geimą. Vėliau pavyko pranašumą padvigubinti, tačiau tik trumpam, nes J. Tsonga sušvelnino rezultatą, tačiau dėl pergalės pakovoti jam taip ir nepavyko.

Kitame susitikime Gaelis Monfilsas (ATP 16) nepasipriešino ispanui Albertui Ramosui (ATP 88) ir pralaimėjo rezultatu 3:6, 1:6.

Jų susitikimas truko vos 1 valandą ir 2 minutes.

Prancūzijos atstovas jautė skausmus, kurie neleido jam žaisti pilnu pajėgumu, tačiau jis nežadėjo trauktis iš mačo. Visgi po nesėkmingo pirmo seto jis pradėjo žaisti prasčiau ir antrame buvo arti "sauso" pralaimėjimo.

Tuo tarpu ispanas žaidžia sėkmingai jau nuo atrankos etapo.

Už patekimą į antrą etapą žaidėjai gauna 33,635 € ir 45 reitingo taškus.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...