Estė Anetta Kontaveit pateko į aštuntfinalį Sinsinačio turnyre

2018-08-16 10:40 Teniso TV

Dar vieną pergalę iškovojo mūsų tolima kaimynė estė Anetta Kontaveit (WTA 30), kuri antrame etape nugalėjo Graikijos atstovę Maria Sakkari (WTA 31). Nors abi tenisininkės yra vieno amžiaus ir stovi greta reitinge, tačiau Estijos atstovė be didesnio vargo nugalėjo savo priešininkę rezultatu 6-1, 6-3.

Visa akistata truko 1 valandą ir 16 minučių.

Per visą mačą Anetta pademonstravo solidesnį ir stabilesnį tenisą nei graikė. Ji išsaugojo 8 iš 10 lemiamų savo padavimo taškų, taip pat atliko 3 padavimus be atsako ir ganėtinai lengvai susitvarkė su 31-osios raketės padavimu.

Pirmame sete tenisininkė iš Graikijos nei karto nelaimėjo savo padavimo, o vienintelis laimėtas geimas buvo ant estės padavimo. Antrame sete jai sekėsi geriau, tačiau Baltijos šalių atstovė vis tiek pasirodė geriau.

Už pergalę antrame etape dalyvės gaus 29,530 $ ir 105 reitingo taškus. Sekantis Anettos priešininkė bus iš Olandijos, Kiki Bertens (WTA 17).
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...