Estas Jurgenas Zoppas ir toliau išnaudoja antrąjį šansą, pateko į trečią „Roland Garros“ etapą

Geriausias Estijos tenisininkas ir toliau laimi, nors kvalifikacijoje jis suklupo, tačiau gavęs antrą šansą jis puikiai išnaudoja. Antrame Prancūzijos didžiojo kirčio etape Jurgenas Zoppas (ATP 136) per penkis setus įveikė Belgijos tenisininką Rubeną Bemelmansą (ATP 110). Galutinis mačo rezultatas 4-6, 4-6, 6-3, 6-4, 6-4, penkių setų kova truko 3 valandas ir 38 minutes.

Nors pirmus du setus mačo nugalėtojas pralaimėjo ir jau atrodė, kad jo pasirodymas baigtas, tačiau jis rado savyje jėgų ir žymiai sėkmingiau pradėjo ginti savo padavimus, o varžovas pradėjo klysti.

Ketvirtasis setas buvo painus ir abu tenisininkai keitėsi padavimais, tačiau seto gale geresnį tenisą vėl pademonstravo estas.

Penktajame sete abu tenisininkai jau buvo kaip reikiant išvargę. Seto pradžioje jie apsikeitė padavimais, bet netrukus Baltijos šalių tenisininkas vėl išsiveržė į priekį.

Tai buvo antra iš eilės tokia kova 136-ąjai raketei ir per du mačus jis jau sužaidė 10 setų.

Sekantis jo priešininkas Maksimilijanas Martereris (ATP 70) iš Vokietijos. Už patekimą į trečią turnyro etapą žaidėjai gauna 130,000 € ir 90 reitingo taškų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts