Estas Jurgenas Zoppas ir latvis Ernestas Gulbis per žingsnį nuo „Roland Garros“ pagrindinio etapo

Du geriausi savo šalių teniso žaidėjai ir toliau kovoja dėl patekimo į prestižinį didžiojo kirčio turnyrą Prancūzijoje. Antroje kvalifikacijos kovoje abu žaidėjai pasiekė pergales ir yra per žingsnį nuo pagrindinio etapo.

Estas Jurgenas Zoppas (ATP 138) po sunkios trijų setų kovos nugalėjo australą Thanasi Kokkiniakį (ATP 148). Galutinis mačo rezultatas 6-7, 6-1, 6-2, o tenisninkai korte praleido net 2 valandas ir 12 minučių.

Latvijos teniso žvaigždė ir buvusi 10-oji reitingo raketė Ernestas Gulbis (ATP 162) taip pat po trijų setų kovos įveikė savo priešininką. Latvis 6-3, 6-7, 6-1 nugalėjo italą Stefano Travaglia (ATP 145). Mačo nugalėtojas paaiškėjo per beveik pustrečios valandos.

Dabar tenisininkų laukia paskutinis iššūkis, kūrį įveikus abu pateks į pagrindinį turnyrą etapą ir džiaugsis mažduag 35,000 € čekiu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts