E. Gulbis krito jau pirmame etape, D. Šapovalovas neprasibrovė į ketvirtfinalį

Prancūzijoje vykstančiame paskutiniame kol kas ATP250 turnyre savo kovas pabaigė latvis Ernestas Gulbis (ATP 74) ir kanadietis Denisas Šapovalovas (ATP 74), kurie jau gali ruoštis JAV kietosios dangos turui ir rimtiems išbandymams.

Mūsų kaimynas dviejų setų kovoje nusileido vietiniui žaidėjui Ugo Humbertui (ATP 75). Galutinis rezultatas 3-6, 6-7, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 37 minutes.

Akistata buvo apylygė, tačiau latvis pirame sete pralaimėjo savo padavimų seriją, o antrame sete neišnaudojo progų palaužti priešininko geimo ir išlyginti bendrą rezultatą. Vėliau pratęsime jis pralaimėjo.

Kitoje akistatoje jau aštuntfinalyje kanadietis D. Šapovalovas nusileido Kazakstano atstovui Michailui Kukuškinui (ATP 50).

Jaunasis Kanados talentas dviejų setų kovoje turėjo pripažinti priešininko pranašumą ir pralaimėjo 4-6, 6-7.

Korte žaidėjai praleido 1 valandą ir 25 minutes.

Situacija susiklostė kaip ir Latvijos tenisininko mače.