Dvigubas D. Sabonio dublis ir fantastiškas B. Bogdanovičiaus žaidimas sutriuškino „Nuggets“ (VIDEO)

NBA lygoje sėkminga naktis tapo mūsų lietuvio atstovaujamai komandai, kuri sutriuškino vienus iš lentelės lyderių. Domantas Sabonis su Indianos "Pacers" (45-29) pasiekė puikią pergalę namuose prieš Denverio "Nuggets" (49-23) rezultatu 124-88 (27:23, 35:23, 30:21, 32:21).

Pirmas kėlinys dar klostėsi taškas į tašką, o komandos keletą kartų keitėsi pirmaujančios vaidmeniu. Visgi jį laimėjo Indianos krepšininkai, kaip ir visus likusius ketvirčius, tačiau juos žymiai didesniu skirtumu.

D. Sabonis per 23 minutes pelnė 15 taškų (7/13 dvitaškiai, 1/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo 3 kartus ir 4 prasižengė.

Rezultatyviausias buvo Bojanas Bogdanovičius su 35 taškais, Mylesas Turneris pridėjo 17.

Pralaimėtojų gretose Nikola Jokičius pelnė 19, dar 15 surinko Willas Bartonas.