Dviguba sensacija Monte Karle – iš turnyro iškrito trečioji ir penktoji reitingo raketė (VIDEO)

Šių metų Monte Karlo "Masters" turnyras visus stebina savo netikėtais rezultatais. Turnyro aštuntfinalio barjero neįveikė net du TOP5 reitingo žaidėjai. Alexanderis Zverevas (ATP 3) per du setus nusileido italui Fabio Fognini (ATP 18), kuris netikėtai pareiškė, kad dėl traumų stabdys savo karjerą.

Visgi šiame susitikime 18-oji raketė atrodė žymiai geriau, kuri 7-6, 6-1 pranoko vokietį per 1 valandą ir 31 minutę.

Pirmame sete dalyviai apsikeitė padavimų serijomis, tačiau vėliau sėkmingai pasiekė pratęsimą, kuriame daugiau patirties turintis Italijos tenisininkas laimėjo. Antrame sete A. Zverevas žaidė labai prastai ir be didesnio pasipriešinimo pralaimėjo akistatą.

Kitame susitikime Dominikas Thiemas (ATP 5) netikėtai pralaimėjo serbui Dušanui Lajovičiui (ATP 48) taip pat per du setus. Visgi šiame mače Serbijos tenisininkas atrodė tikrai puikiai ir pranoko žinomą austrą.

Galutinis akistatos rezultatas 6-3, 6-3, o žaidėjai korte praleido 1 valandą 32 minutes.

Serbas pirmame sete pirmavo net 5-0, tačiau lengvai mačo pabaigti nepavyko ir Austrijos tenisininkas šiek tiek sušvelnino rezultatą. Antrame sete atrodė, kad D. Thiemas pasuks mačą į kitą pusę, tačiau išsiveržęs į priekį jis pranašumo neišlaikė.

O vėliau pats pralaimėjo dar du savo geimus.

Už patekimą į ketvirtfinalį žaidėjai gauna 128,200 € ir 180 reitingo taškų. D. Lajovičius susitiks su L. Sonego, o F. Fognini su B. Čoričiumi.