Du rekordai viename susitikime - I. Karlovičius vyriausias žaidėjas pasiekęs pergalę "Roland Garros" turnyre

Twitter nuotr.
2019-05-29 08:23 Teniso TV

Viename iš pirmų Prancūzijos didžiojo kirčio turnyro etapų buvo pasiektas dvigubas rekordas. 40-metis Ivo Karlovičius (ATP 94) nugalėjo Feliciano Lopezą (ATP 108) ir tapo vyriausias žaidėjas, kuris įveikė pirmą etapą, o kartu jie sudarė vyriausia porą dalyvių 77-eri metai.

Nors jau nebe tokie jauni dalyviai, tačiau jie pademonstravo inirtinga kovą, o po keturių setų, rezultatu (7-6, 7-5, 6-7, 7-5) nugalėtoju tapo kroatas. Korte jie praleido 3 valandas ir 10 minučių.

Visuose setuose vyravo faktoriaus padavimas, kuris leido lengviau laimėti savo padavimo taškus dalyviams. Žinoma, ne visus kartus padavimas pagelbėjo, o antrame sete 40-metis žaidėjas sugebėjo palaužti varžovo padavimo seriją pačioje partijos pabaigoje.

Trečiame sete vėl teko žaisti pratęsimą.

Ketvirtasis ir paskutinis šio susitikimo setas galėjo susiklostyti įvairiai, o ispanas jau pirmavo su geimu pranašumu. Tiesa jam nepavyko išlaikyti iniciatyvos ir Kroatijos milžinas ne tik ilšygino rezultatą, bet ir jį persvėrė.

Šiame mače I. Karlovičius atliko net 35 ace'us.

Už patekimą į antrą etapą žaidėjai gauna 79,000 € ir 45 reitingo taškus. Kitame etape jo lauks akistata su J. Thompsonu (ATP 69).
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...