Dramatiškoje trijų setų kovoje titulą Dohoje iškovojo Pėtra Kvitova

Čekė Pėtra Kvitova (WTA 21), o nuo šio pirmadienio jau WTA 10 vietoje esanti teniso žaidėja pateikė nemenką staigmeną triumfuodama turnyre Katare. Per visą turnyrą ji įveikė ne vieną už save aukštesnę raketę, o tarp jų ir Karolina Wozniacki (WTA 1).

Finalo kovoje Čekijos tenisininkė susitiko su ispane Garbine Muguruza (WTA 3). Mačas dėl titulo klostėsi tikrai atkakliai, ispanė po pirmo seto atrodė jau triumfuos prieš pavargusią priešininkę, kuri be didesnių pertraukų žaidžia nuo iškovoto titulo Rusijoje. Visgi Pėtra Kvitova rado būda kaip laimėti ir antrame sete neatidavusi savo padavimo išlygino rezultatą setais.

Trečiame sete nugalėtojo pademonstravo užtikrintą žaidimą, o ispanė buvo priversta imti net medicinos pertraukėlę, tačiau ji nepadėjo ir čekė šventė pergalę (3-6, 6-3, 6-4).

Už triumfą turnyre tenisininkė gavo 970 reitingo taškų.