Didžiojo ketverto ateitis: Novakas politikas, Rogeris kompanijos vadovas ir tik Rafaelis treneris?

2018-09-15 10:34 Teniso TV

Didžiuoju ketvertu vadinami tenisininkai jau yra perkopę 30 metų riba ir jų pasitraukimas iš teniso ateis tikrai ne už kalnų. Rogeris Federeris, Novakas Džokovičius, Rafaelis Nadalis ir Andy Murray galvoja kur pasuks po teniso, tačiau daugeliui jų dar yra likę ne vieneri metai tenise.

Ką galėtų jie veikti po teniso? Rogeris Federeris jau užsitikrino savo ateitį, jis puikus verslininkas, jis turi sutartį su "Uniqlo" firma, turi savo prekių ženklą bei savo teniso turnyrą "LaverCup". Didelė tikimybė, kad jis bus direktorius arba vienos iš firmų vadovas, nes šveicaras puikiai mąsto ir verslo srityje.

Rafaelis Nadalis tikriausiai pasuks į trenerio kelią kaip ir jo dėdė Tonis Nadalis. Rafos sugebėjimai treniruoti ir patarti jau buvo pastebėti LaverCup turnyre, kai jis Europos komandos jauniesiems žaidėjams dalino patarimus ir jie tikrai veikė. Ispanas yra aktyvus žmogus, jis jau turi savo akademija, savo Challenger lygio turnyrą, o taip pat be galo domisi ir futbolu, nenustebsime jį pamate ir futbolo pasaulyje.

Novakas Džokovičius gali tapti politiku savo šalyje, o, tai nebūtų staigmena, nes savo šalyje tenisininkas turi gan rimtą balsą. Dažnai savo įtaką jis parodo įvairiuose sprendimuose, o ir žmonės jį mėgsta, nes dažnai Novakas apsilanko įvairiuose miestuose ir padeda vaikams iš vaikų namų.

Serbas tikrai turėjo sunkią vaikystę, jam teko išgyventi ir karą, po kurio jis tikrai norėtų daug ką pakeisti.

Andy Murray likimas yra tikriausiai įdomiausias ir sunkiausiai nuspėjamas, nes škotas tikrai turi didelį pasisekimą visur. Jis galėtų komentuoti tenisą, būtų sporto analitikas ar turėti savo TV laidą. Tikrai dažnai apsilankantis televizijoje teniso žaidėjas gali prajuokinti ne vieną.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...