Didžiausia turnyro sensacija – čempionas nukarunuotas, F. Fognini sutriuškino R. Nadalį (VIDEO)

Tikriausiai didžiausia ir jau paskutinė turnyro sensacija Monte Karlo "Masters" varžybose. Daugkartinis čempionas ir paskutinius tris metus šio turnyro nugalėtojas Rafaelis Nadalis (ATP 2) liko sutriuškintas italo Fabio Fognini (ATP 18) pusfinalio etape.

Nors daugelis tikėjosi ispano finale, tačiau rezultatu 6-4, 6-2 pergalę iškovojo Italijos atstovas. Visas susitikimas truko 1 valandą ir 37 minutes.

Pirmas setas buvo permainigas ir abu žaidėjai buvo išsiveržę į priekį geimų pranašumu. Visgi išlaikyti pranašumą pavyko tik 18-ąjai reitingo raketei, kuri savo įspūdingu žaidimu laimėjo pirmą mačo dalį.

Antrame sete viskas nuo pradžių klostėsi tragiškai ispanui, kuris net 3 savo padavimų serijas pralaimėjo iš eilės.

Jau nuo turnyro pradžios R. Nadalio žaidime matėsi jam nebūdingos klaidos ir sunkumas judėjime. Tiesa, jei kas gali įveikti šį žaidėja ant grunto, tai dažniausiai tai padaro F. Fogninis, kuris 4-tą kartą iš 15 susitikimų iškovojo pergalę.

Už patekimą į finalą žaidėjai gauna 484,950 € ir 600 reitingo taškų. Finale jo laukia susitikimas su Dušanu Lajovičiumi.