Daviso taurės finalas vyks Prancūzijoje, namai pasirinko grunto kortus

2018-09-26 11:30 Teniso TV

Paskutinis Daviso taurės seno formato finalas įvyks Prancūzijoje, Lilio mieste, kuriame prancūzų tenisininkai ne kartą rodė ypatingus rezultatus. Lapkričio 23-25 dienomis vyksiantis finalas sukvies geriausius Prancūzijos ir Kroatijos tenisininkus, kurie varžysis dėl geriausios teniso šalies vardo 2018 metais.

Namų rinktinė žais jau 19 finalą per visą istoriją ir sieks 11-tos taurės, kol Kroatija mėgins iškovoti tik antrą taurę. Praeitų metų čempionai prancūzai tikrai žais geriausią tenisą, tuo labiau, kad jie turi namų pranašumą. Visgi nuvertinti nereikia ir Marino Čiliaus rinktinės, kuri du metus atgal žaidė finale, tačiau po atkaklios kovos nusileido Argentinai.

Organizatoriai paskelbė, kad visi mačai vyks ant raudonojo grunto, kuris yra lėčiausias dangos tipas iš visų. Tokio pasirinkimo negalima vadinti netikėtu, nes prancūzai mėgsta šią dangą, tačiau galima sakyti, tai šiek tiek rizikinga, nes kroatas Borna Čorič demonstruoja labai gerus rezultatus ant tokios dangos. Prancūzam atstovauti žada Gaelis Monfilsas, Lucas Pouille ir Richardas Gasquetas, dvejetuose turėtų padėti ir Nicolas Mahut su Julian Benneatau.

Kroatai turėtų atvykti su Borna Čoričiumi, Marinu Čiličiumi, kuris veikiausiai turės žaisti kietos dangos turnyrą iš kart prieš Daviso taurės finalą. Taip pat prie jų prisijungs ir Ivanas Dodigas, kuris yra puikus dvejetų žaidėjas.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...