Daviso pasaulio čempionatas - po 8 metų pertraukos titulas vėl ispanų rankose

Twitter nuotr.
2019-11-25 07:41 Teniso TV

Madride vykusiame Daviso taurės pasaulio čempionate triumfavo namų žaidėjai, ispanai, kurie finale pranoko Kanados rinktinę. Pastaroji finale dalyvavo pirmą kartą, tačiau jau toks pasiekimas jaunų žaidėjų pilnai komandai yra puikus.

Galutinis rezultatas tarp šalių 2-0 Ispanijos naudai, kurią į priekį vedė Rafaelis Nadalis (ATP 1).

Pirmame mače kiek netikėtai pasirodė Feliksas Aliassime (ATP 21), kuris iki finalo nebuvo žaidęs nei vieno mačo. Jam teko kautis prieš šeimos tragediją patyrusį Roberto Bautistą Agutą (ATP 9) ir pralaimėjo per 1 valandą 50 minučių 6:7, 3:6.

Antroje kovoje po 1 valandos 57 minučių kovos 6:3, 7:6 (9:7) pergalę šventė R. Nadalis, kuris įveikė Denisą Šapovalovą (ATP 15).

Įdomus faktas, kad R. Nadalis laimėjo visus vienetų ir dvejetų mačus šiame turnyre, o be jo Ispanijos rinktinė laimėjo tik 3 iš 6 susitikimų.

Prie komandos pergalės taip pat prisidėjo Pablo Carreno Busta, Feliciano Lopezas ir Marcelis Granollersas. Rinktinės kapitonas – Sergi Bruguera.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...