DavisCup: po pirmos dienos solidus Kroatijos pranašumas ir žingsnis iki titulo (VIDEO)

Finalo kovoje tarp Prancūzijos ir Kroatijos Deiviso taurėje pirmos kovos nebuvo tokios atkaklios ir intriguojančios. Borna Čoričius (ATP 12) gana nesunkiai per tris setus įveikė Jeremy Chardy (ATP 40) ir padovanojo savo šaliai pirmą tašką. Galutinis akistatos rezultatas 6-2, 7-5, 6-4, o visas mačas truko 2 valandas ir 16 minučių.

Antrieji į kovą stojo Jo Wilfriedas Tsonga (ATP 257) ir Marinas Čiličius (ATP 7). Kaip ir praeitoje akistatoje šioje kroatas atrodė žymiai geriau ir nesunkiai iškovojo antrą tašką savo rinktinei. Galutinis rezultatas 6-3, 7-5, 6-4, o visa kova truko 2 valandas ir 17 minučių.

Šiandien Kroatijos rinktinė gali iškelti į viršų trofėjų jei dvejetų mače Ivanas Dodigas (ATP dvejetai 35) su Mate Pavičiumi (ATP dvejetai 4) nugalės prancūzų duetą Nicolas Mahutą (ATP dvejetai 11) ir Herberte Huguesą (ATP dvejetai 12).

Kroatai turi tik vieną Daviso taurės titulą, kurį iškovojo 2005 metais.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts