Dar vieną trilerį laimėjęs Roberto Bautistas Agutas tapo Oaklando turnyro nugalėtoju

Naujojoje Zelandijoje vykstančiame turnyre, finalo dvikovoje susitiko du puikūs žaidėjai, kurie abu buvo verti titulo. Visgi ispanas Roberto Bautistas Agutas (ATP 21) pranoko tenisininką iš Argentinos Juaną Martiną del Potro (ATP 12).

Po trijų setų ir dviejų valandų, septynių minučių kovos, rezultatu 2:1 (6-1 4-6 7-5) tenisininkas iš Ispanijos triumfavo turnyre, iškovojo jau antrą šio turnyro titulą.

Mače netrūko neliečiamų padavimų, argentinietis atliko jų 9, o titulo savininkas 7.

Abu žaidėjai parodė tikrai viską ką gali ir abu nusipelnė šio titulo, tačiau lemiamame sete tenisininkui iš Argentinos nepasisekė išsaugoto savo padavimo ir jis pralaimėjo svarbiausiu momentu.

Turnyro nugalėtojui atiteko 89,435 $ ir 250 reitingo taškų, o finalininkui 47,105 $ ir 150 reitingo taškų.

Po šio turnyro Juanas Martinas del Potro grįš į geriausių tenisininkų dešimtuką.