Dar viena staigmena iš D. Ferrero - nugalėjo A. Zverevą (VIDEO)

Twitter nuotr.
2019-03-24 11:18 Teniso TV

Paskutinį karjeros sezoną žaidžiantis Davidas Ferreras (ATP 155) toliau spinduliuoja energija ir džiaugiasi tenisu. Taip žaidžiant jis jau įveikė du priešininkus, o pastaris buvo Aleksanderis Zverevas (ATP 3), kuris po trijų setų turėjo pripažinti varžovo pranašumą.

Ispanas pergalę pasiekė rezultatu 2-6, 7-5, 6-3, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 24 minutes.

Pirmą setą laimėjo vokietis ir tai padarė pakankamai lengvai, nors D. Ferreras buvo išlyginęs trumpam rezultatą. Antrame sete iš pradžių geriau sekėsi 155-ąjai raketei, kuri įgijo pranašumą, tačiau jo išlaikyti nepavyko. Visgi setui einant į pabaigą jam dar kartą pavyko laimėti varžovo padavimo seriją ir netrukus laimėti setą.

Lemiamas setas jau visapusiškai priklausė Ispanijos tenisininkui, kuris porą kartų laimėjo varžovo geimą ir užsitikrino pergalę. Tai buvo jau trečiasis šių tenisininkų susitikimas šiais metais.

Už patekimą į trečią etapą žaidėjai gauna 48,775 $ ir 45 reitingo taškus. Kitame etape jis žais prieš Francį Tiafoe (ATP 34).

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...