Dar turi parako – D. Ferreras iškovojo sunkią pergalę Akapulke

Nors šis sezonas yra paskutinis Ispanijos tenisininkui, tačiau jis vis dar nepasiduoda prieš žymiai jaunesnius žaidėjus ir žada kovoti iki galo. Davidas Ferreras (ATP 145) po dviejų setų ir dviejų pratęsimų nugalėjo amerikietį Tennysą Sandgreną (ATP 84) ir užsitikrino vietą aštuntfinalio etapą.

Jis rezultatu 7-6, 7-6 pasiekė pergalę, o visas susitikimas truko net 2 valandas ir minutes.

Pirmame sete abu dalyviai atrodė lygus ir turėjo progų išsiveržti į priekį seto viduryje. Visgi jie toliau laimėjo savo padavimų serijas ir pasiekė pratęsimą, kuriame sėkmė šypsojosi ispanui.

Antrą setą sėkmingiau pradėjo JAV teniso žaidėjas, kuris jau pirmame geime palaužė varžovo geimą. Setas taip klostėsi ir toliau, tačiau svarbiausiu momentu 84-osios raketės ranka sudrebėjo ir jis pralaimėjo savo padavimų seriją, o rezultatas tapo 5-5.

Vėliau jie pasiekė dar vieną pratęsimą ir jame vėl geriau atrodė patyręs D. Ferreras, kuris iškovojo pergalę.

Už patekimą į aštuntfinalį jis gaus 24,470 $ ir 45 reitingo taškus.