Danielis Nestoras po teniso karjeros žais beisbolą?

Vienas iš žymiausių Kanados teniso žaidėjų ir daugkartinis dvejetų turnyrų nugalėtojas visai nesniai baigė savo karjerą, tačiau sustoti sportuoti nežada. Danielis Nestoras yra buvusi dvejetų pirmoji raketė, kuris savo žaidimu yra laimėjęs net aukso medalį olimpinėse žaidynėse.

Visgi neseniai pabaigęs karjerą jis nutarė save išmėginti kitame amplua. Kanadietis, kuriam yra 46-eri metai dalyvavo treniruotėje su Toronto "Blue Jays" komanda, prieš jų akistatą su Tampos "Bay Rays" ekipa.

Pats buvęs tenisininkas sakė "Aš smūgiavau visai neblogai, pataikiau įvairius smūgius. Jaučiausi gerai, bet geriausi mano smūgiai ėjo tiesiai į arenos centrą, tačiau turi turėti įvairovės"

Daugkartinis didžiojo kirčio turnyro nugalėtojas mąsto apie savo karjerą beisbole, tačiau jis nebūtų pirmasis tenisninkas iškeitęs savo profesiją į kitą. Australas Sam Grothas nutraukė savo teniso karjerą, kad galėtų žaisti regbį.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts