D. Šapovalovas pergalingai startavo Prancūzijoje, D. Medvedevas Bulgarijoje (VIDEO)

2019-02-07 17:59 Teniso TV

Jaunieji talentai taip pat dalyvauja šios savaitės ATP250 turnyruose ir bando padidinti savo turimų trofėjų skaičių. Denisas Šapovalovas (ATP 25) po atkaklios kovos nugalėjo ispaną Marcelą Pujolį (ATP 111) ir pateko į ketvirtfinalį Monpeljė vykstančiame turnyre.

Galutinis susitikimo rezultatas 6-4, 7-6, o korte žaidėjai praleido 1 valandą ir 24 minutes.

Kanadietis atvyko iš kart po Daviso taurės kovų ir mače atrodė užtikrintas, o varžovui nesuteikė nei vienos progos pasikesinti į jo padavimo seriją. Visgi pats D. Šapovalovas irgi turėjo sunkumų žaidžiant varžovui paduodant ir susikūrė tik 2 progas laimėti jo padavimą iš kurių išnaudojo vieną.

Tuo tarpu Bulgarijoje vykstančiame turnyre, po sunkios, trijų setų kovos rusas Danilas Medvedevas (ATP 16) nugalėjo olandą Robiną Haase (ATP 54) rezultatu 5-7, 6-2, 6-2.

Rusijos tenisininkas spėjo apšilti Daviso taurėje, tačiau šis mačas jam nebuvo lengvas ir, kad patektų į ketvirtfinalį jis turėjo kaip reikiant paplušėti. Pirmame sete 16-oji raketė turėjo problemų su savo padavimu ir neatrodė stabilus, o tai jam kainavo setą.

Visgi antras ir trečias setas susiklostė sėkmingai ir jis iškovojo pergalę.

Už patekimą į ketvirtfinalį jie gaus po 45 taškus ir 15,335 €.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...