D. Šapovalovas neturėjo vargo prieš T. Berdychą, S. Wawrinka pranoko M. Raoničių (VIDEO)

2019-02-14 09:23 Teniso TV

Olandijoje vykstančiame ATP500 turnyre paaiškėjo pirmieji ketvirtfinalio dalyviai, tarp kurių bus ir ateities kartos "NextGen" dalyvis, bei keletas turo senbuvių. Denisas Šapovalovas (ATP 25) po dviejų setų kovos iš turnyro pašalino Tomašą Berdychą (ATP 59) ir užsitikrino vietą ketvirtfinalyje.

Jaunasis kanadietis neturėjo didesnių problemų ir čeką nugalėjo rezultatu 6-4, 6-3. Visas susitikimas truko 1 valandą ir 18 minučių.

Čekijos tenisininkas patyrė spaudimą nuo pirmų mačo minučių, tačiau pakeisti savo žaidimo nespėjo ir netrukus pralaimėjo savo padavimo seriją bei setą. Antrame sete situacija buvo sudėtingesnė, 59-oji raketė pademonstravo, kad lengvai nepasiduos, tačiau ilgai priešintis jam vėl nepavyko.

Statistika:
berdych

Kitame susitikime Stanislas Wawrinka (ATP 68) nugalėjo Milošą Raoničių (ATP 14) per du setus, tačiau su pratęsimu. Stringantis šveicaras pagaliau iškovojo rimtesnę pergalę ir pateko į ketvirtfinalį.

Aštuntfinalio mačo rezultatas 6-4, 7-6 jo naudai, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 40 minučių.

Akistata lengva nebuvo, o abu žaidėjai demonstravo norą laimėti. Tiesa 14-tai raketei pirmame sete nepasisekė ir jis turėjo atiduoti savo geimą, o susigrąžinti jo iš varžovo nepavyko.

Antrasis setas klostėsi lygiai iki pat pratęsimo, kuriame vyko labai permaininga kova, tačiau iš jos sausas išlipo Šveicarijos tenisininkas.

Statistika:
stanas

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...