Fantastišką formą demonstruojantis D. Medvedevas pasiekė „US Open“ finalą

Geriausias Rusijos teniso žaidėjas ir toliau demonstruoja solidų tenisą, kurio dėka pirmą kartą karjeroje žais „US Open“ didžiojo kirčio turnyro finale. Danila Medvedevas (ATP 5) per tris setus nugalėjo Grigorą Dimitrovą (ATP 78) ir turės galimybę kautis dėl pagrindinio prizo.

Galutinis rezultatas 7-6, 6-4, 6-3, o nugalėtojas paaiškėjo per 2 valandas ir 41 minutę.

Visas susitikimas vyko permainingai ir kiekvienas žaidėjas galėjo pakeisti mačo eigą. Visgi, pirmame sete atsilikinėjęs rusas rado būdą kaip išlyginti rezultatą ir pasiekė pratęsimą.

Jame po permainingos kovos jis priartėjo prie finalo.

Antrame sete situacija buvo dar aštresnė, o dalyviai ne kartą apsikeitė padavimų serijomis. Tiesa, seto pabaigoje, tai dar kartą padarė 5-oji raketė ir laimėjo dar vieną partiją.

Paskutinis susitikimo setas klostėsi paprasčiau ir D. Medvedevui užteko kartą laimėti varžovo geimą, kad triumfuotu mače.

Už patekimą į finalą jis gaus 1,200,000 JAV dolerių ir 1200 reitingo taškų.

Finale lauks akistata su Rafaeliu Nadaliu.

Priminsime, kad neseniai jie jau buvo susitikę Kandoje, tačiau tą kartą ispanas lengvai nugalėjo rusą.