D. Goffinas turėjo vargo, tačiau nugalėjo R. Albotą ir pateko į ketvirtfinalį

Twitter nuotr.
2019-06-19 15:01 Teniso TV

Vokietijoje vykstančio ATP500 turnyro aštuntfinalio etape susitiko Belgijos ir Moldovijos geriausi tenisininkai, kurie pademonstravo gražų tenisą bei kovingą akistatą. Davidas Goffinas (ATP 33) per tris setus pranoko priešininką Radų Albotą (ATP 41) ir pateko į ketvirtfinalį.

Galutinis mačo rezultatas 4:6, 6:4, 6:3, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 54 minutes.

Pirmame sete geresnį tenisą pademonstravo Moldovijos šalies atstovas, kuris palaužė priešininko padavimo seriją, o vėliau atlaikė spaudimą ir pirmą partiją laimėjo. Antrame sete kova klostėsi apylygiai, tačiau setui einant į pabaigą 33-oji raketė sugebėjo laimėti priešininko geimą, kuris buvo lemiamas sete.

Lemiama partiją nuo seto pradžios valdė D. Goffinas, kuris įgijo geimo pranašumą ir jį išlaikė iki akistatos pabaigos. Varžovas progų išlyginti rezultatą neturėjo.

Šiame mače nugalėtojui neblogai sekėsi atlikti padavimus, jo sąskaitoje 9 ace'ai.

Už patekimą į kitą etapą jam atiteks 57,260 € ir 90 reitingo taškų. Kitame etape jo lauks A. Zverevas arba S. Džonsonsas.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...