D. Goffinas išrašė riestainį S. Wawrinkai, N. Kyrgios savo žaidimu išbalansavo D. Medvedevą

Twitter nuotr.
2019-05-14 15:43 Teniso TV

Romoje vykstantis ATP "Masters" lygio turnyras įsibėgėja, o žiūrovai gali mėgautis mačų gausa. Pirmame etape pergalę iškovojo belgas Davidas Goffinas (ATP 23), kuris išrašė riestainį Stanislui Wawrinkai (ATP 29) ir nugalėjo jį trijų setų kovoje, rezultatu 4-6, 6-0, 6-2.

Visas susitikimas truko 1 valandą ir 53 minutes.

Šis susitikimas buvo jau 5 jų karjeroje ir antroji Belgijos tenisininko pergalė, nors jis pirmą setą pralaimėjo prasčiau sužaidęs lemiamus geimus.

Visgi antroje partijoje jis žaidė puikiai ir 29-oji raketė nesugebėjo priešintis bei pralošė visas savo padavimų serijas.

Lemiamas setas taip pat priklausė D. Goffinui, nors pastarasis dar turėjo atlaikyti varžovo spaudimą ir išsaugoti lemiamus taškus pirmame savo geime.

Kitame etape jo lauks J. M. del Potro (ATP 9), kuris tik atsigauna po traumų.

Susitikime tarp Nikolo Kyrgioso (ATP 36) ir Danilo Medvedevo (ATP 14) vyko be galo atkakli ir žavinga kova, o, kad paaiškėtų nugalėtojas prireikė trijų setų. Visgi mačo nugalėtojų tapo pirmasis žaidėjas, rezultatu 6:3, 3:6, 6:3.

Žaidėjai korte praleido 1 valandą ir 32 minutes.

Pirmą setą užtikrintai laimėjo australas, kuris pademonstravo visą arsenalą savo triukų. Mačą jis pradėjo savo firminiu servu iš apačios, o vėliau dar ne kartą demonstravo savo sugebėjimus.

Antrame sete kova vyko atkakliau, o lemiamu momentu 36-oji raketė sužaidė nesėkmingai ir tiesiog leido varžovui laimėti partiją nepaisant įspėjimų iš teisėjo.

Lemiamas setas vėl buvo kovingas, o Australijos tenisininkas vėl pradėjo žaisti sėkmingai ir efektingai, tas jį ir atvedė į pergalę.

Už patekimą į antrą etapą žaidėjai gauna 33,635 € ir 45 reitingo taškus.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...