D. Ferreras namuose lengvai susitvarkė su M. Zverevu, K. Nišikoris vargo pirmame sete

Startavęs ATP500 Barselonos grunto turnyras kol kas vyksta be didesnių sensacijų. Namų tenisininkas Davidas Ferreras (ATP 155) lengvai nugalėjo vokietį Mišą Zveverą (ATP 96) ir pergalingai pradaėjo paskutinį turnyrą šiame mieste.

Paskutinius karjeros mačus žaidžiantis ispanas pergalę pasiekė rezultatu 6-3, 6-1, o korte jis užtruko 1 valandą ir 6 minutes.

Jau pirmame sete puikiai matėsi, kad šiam mačui žymiai geriau pasiruošęs Ispanijos teniso žaidėjas, kuris lengvai laimėjo tiek savo, tiek varžovo taškus. Antrame sete sitaucija nesikeitė ir 155-oji raketė toliau atrodė puikiai lyginant su varžovu, kurio padavimo serijas laimėjo be didesnio vargo.

Žinoma, vokietis nepasižymi geru žaidimu ant grunto, tačiau ir jo paskutinė sportinė forma nėra geriausia.

Už patekimą į antrą etapą žaidėjai gauna 17,685 € ir 20 reitingo taškų. Dabar jo lauks prancūzas L. Pouille.

Kitame susitikime japonas Kei Nišikoris (ATP 7) turėjo pademonsturoti geriausią tenisą, kad iškovotų pergalę prieš Taylorą Fritzą (ATP 58) per du setus. Jis rezultatu 7-5, 6-2 pranoko savo varžovą, o korte jie praleido 1 valandą ir 42 minutes.

Dar pirmame sete amerikietis spaudė varžovą ir neleido jam lengvai laimėti savo padavimų serijų, o netrukus sugebėjo ją ir palaužti. Visgi TOP10 reitingo žaidėjas lengvai nepasidavė ir sugebėjo išlyginti rezultatą, o vėliau jį persverti bei laimėti pirmą mačo dalį.

Antrame sete T. Fritzas patyrė traumą ir išsikvietė daktarą, tačiau jam padėti jis mažai ką galėjo ir per skausmus žaidžiantis JAV tenisininkas priešintis jau nebepajėgė.

Japonas už patekimą į aštuntfinalį gaus 33,580 € ir 45 reitingo taškus.